חתונה הומניסטית חילונית

נדיה ודני

טקס חופה מסורתי שניהל קובי וינר בחתונתם של נדיה ודני

 

זוג יקר, מזל טוב!

אני   מציע לכם, טקס חתונה יהודי אזרחי. שמח ומשמעותי. דינאמי ומעניין. לפי המסורת וחופשי. עם "תיבול" קל של הומור.

טקס החתונה שלכם יכלול את כל המרכיבים של חתונה יהודית מסורתית.  טקס, שיאפשר לכם לבטא את  אהבתכם, אמונותיכם, ואת טעמכם: אירוסין,קידושין בטבעת, קריאת כתובה,שבע ברכות ושבירת כוס. במדויק על פי המסורת, או בחידוש לפי השקפת עולמכם.

על התהליך. אני מציע שנקיים שתי פגישות והתכתבות בדואר האלקטרוני ביניהן. בפגישה הראשונה נקיים תיאום ציפיות ולימוד של סמלי החתונה. בפגישה זו אני לומד את טעמכם ואת העדפותיכם לגבי הטקס. חשוב לי גם להבין מי נמנה על קהילת החתונה ומהן הציפיות  מהטקס. בעקבות הפגישה אכתוב לכם הצעה ראשונה לטקס החתונה, עליה נשוחח בפגישתנו השניה,ואותה נתאים לנוסח סופי, מלוטש ומובן כטעמכם.

אינני מיצג אף ממסד רשמי של מדינת ישראל, ועל כן אני עורך טקס יהודי ללא החמרות של ההלכה היהודית  ומבלי  לבקש עדויות עתיקות לזהות המתחתנים כיהודים.  עצם הטקס שאני עורך הוא בחירה שלכם בזהות יהודית. ובחירה חופשית זו, היא להשקפתי, הערך החשוב ביותר בזהותו של אדם.

מרכיב חשוב בטקס הוא הכתובה. נוסח הכתובה נוצר בתהליך מתוך הרבה אפשרויות ובהתאמה לעולמכם. את עיצוב הכתובה אנו מפקידים בידיה האמונות של אמנית היודאיקה שירי לנצר. כל זאת כחלק מהתהליך וללא תוספת מחיר. כתובה ייחודית בתוכנה ומיוחדת מאד בעיצובה.

הטקס שאני עורך עמכם, הוא חתונה אזרחית יהודית , נאמנה ואמיתית, בין בן אדם ואלוה.

 מחכה לפנייתכם. קובי

הנה ראיון שערך עמי מגזין "מתחתנים"

תמונה נפלאה מחתונה שקובי ניהל בטבע מול הנוף

tal-ido-wedding4